Hızlı İletişim

Perakende Çözümleri

Perakendeciliğin dönüşümü günümüz şartları için yeni bir şey değil fakat günümüzde bu dönüşüm daha hızlı ve daha farklı şekillerde oluyor. Hala tek bir rehberiniz var, müşteri her zaman haklıdır. 

 

Nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Sadece doğru, güvenilir ve alanında deneyimli iş ortağına ihtiyacınız var.

 

Öyleyse yenilik yapmak ve zamana uygun perakende satış yapmak için biraraya gelelim. Ekibinizi birleştiren, öncelikleri bildiren ve sonuçları yönlendiren dijital bir omurgayla müşteri deneyimi stratejinizi ölçeklendirip harekete geçirelim.

 

Günümüzde market dönüşümü daha hızlı ve daha farklı şekillerde oluyor. Değişen tüketici alışkanlıkları, yükselen beklentiler ve son derece düşük kar marjlarıyla operasyonları yeniden düzenlemeli ve geleneksel süreçleri günümüz dijital dünyasına uygun şekilde dönüştürmelisiniz.

 

Envanterleri tamamen izlenebilir hale getirelim. Tıkla ve Al siparişlerini daha verimli işleyelim ve daha güvenli bir alışveriş deneyimi oluşturalım. Harekete geçmek için iş akışlarını birbirine bağlayalım ve bir sonraki adıma ilerleyelim.
 

ENVANTER İZLENEBİLİRLİĞİNİ OPTİMİZE EDİN

 


 

Depodan raflara kadar gerçek zamanlı izlenebilirliğe ihtiyacınız var. Müşteriler dijital ve fiziksel temas noktalarını birleştirip sorunsuz mağaza içi alışveriş ve eve teslim, mağazadan veya online sipariş için envanteri yöneten market çözümlerini yenileyin.

Perakendeciliğin dönüşümü sizin için yeni bir şey değil. Günümüzde bu dönüşüm küçük mağazalarda da daha hızlı ve daha farklı şekillerde oluyor. Marketler, başarılı sonuçlar getiren dijital bir omurga sayesinde işlemleri optimize ederek müşteri deneyimini canlandırıyor.

 

DENEYİMİ ARTIRIN
 


 

Artan tüketici talepleri karşısında müşteri memnuniyetini artırmak için teknolojiden yararlanmalısınız. Kodvera market çözümleri her seferinde sorunsuz alışveriş, kolay ödeme ve dolu raflar ile benzersiz bir müşteri deneyimi sunan yenilikçi teknolojilerle size yol gösterir.
 

OPERASYONLARI AKILLI HALE GETİRİN
 


 

Kodvera ekipleriyle tasarlanan market çözümlerine sahip olun. Satış noktası, fiyat ve envanter yönetimi, ikmal, gıda güvenliği, etiketleme ve daha fazla konuda operasyonlarınızı daha akıllı hale getirin. Veri tahminleri yapan ve işlemlerinizi sorunsuz, senkronize bir performansa dönüştüren araçlar kullanın.
 

MÜŞTERİNİZE İSTEDİĞİ ZAMAN VE İSTEDİĞİ YERDE TESLİM EDİN
 

Müşteriler her şey için her yerden istedikleri zaman alışveriş yapabilirler ve karlı bir her kanaldan operasyon oluşturmak bu rekabet ortamında başarı için kritik önem taşır. Kodveranın sipariş karşılama çözümleri ön hatta çalışan personelinizin hatasız ve hızlı şekilde ürün toplamasını müşteriye göndermesini ve teslim etmesini sağlayarak size rekabet avantajı sağlar. Kodvera, büyük mağazalardan marketlere, tamamen e-ticaretten geleneksel mağazalara ve bunların arasındaki her türlü mağazaya kanıtlanmış her kanaldan OT/VT ürünleri sunar.
 

VERİMLİ ÇALIŞIN
 

Karlı ve ilgi çekici bir mağaza içi deneyimi sağlamak için ürün envanteri, personel ve diğer tesis yönetim ekipmanı dahil olmak üzere tüm değerli varlıkların tam denetimine sahip olarak mağaza operasyonlarınızı optimize etmeniz gerekir. Amaca yönelik olarak geliştirilen personel etkinleştirme ve fiyat yönetimi gibi mağaza içi çözümlere sahip olan Kodvera perakende mağazası operasyonlarınızın ön hatlarını güçlendiren bir performans avantajı sağlar. Özellikle el terminali ve mobil yazıcı kombinasyonları ile indirim etiketlerini hızlıca uygulayabilirsiniz.
 

MÜŞTERİLERİ ÖNE KOYMA
 

Şimdi müstakbel müşterilerinizi kazanmak için her zamankinden daha dar bir pencereniz var. Kodveranın benzersiz veri yakalama ve analiz kapasitesi, müşterilerinizin nelerden hoşlandığını anlamanıza ve müşteri bağlılığını artırmanın yenilikçi yollarını geliştirmenize yardımcı olur. Kodveranın özel olarak geliştirilen çözümleri müşteri deneyimini kişiselleştirmenize yardımcı olur ve en önemli nokta olan firmanızın ön hattında her etkileşimi önemli yapar.
 

GERÇEK ZAMANLI YÖNLENDİRME İÇİN GERÇEK ZAMANLI VERİLER
 


 

Perakende sektörü analiz sistemleri operasyonlarınızın her köşesini görmenizi sağlar, müşteri bilgileri sunar ve böylece karlılığınızı ve verimliliği en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Kodvera'nın veri toplama ve analiz özellikleri, müşteri beklentilerini aşmanın ve rekabet avantajı sağlamanın yenilikçi yollarını geliştirmenize olanak tanır; daha iyi bilgiler daha iyi adımları ve daha güçlü sonuçları getirir.
 

0 Yorum

Sizde okuma sonrası görüşlerinizi yazabilirsiniz
 Bixolon
argox
zebra
toshiba
honeywell
Datalogic
tscsmc
godex
newland
Aruba
Cisco