Yazıcı arızalarıyla kaybedecek zamanınız yok. Yazıcılar kusursuzca, neredeyse hiç fark edilmeyecek şekilde çalışmalıdır. Onlar bozulursa, operasyonlarınız da aksar. Kolay kurulumundan kaliteli yapısına ve performans artıran yazılım araç setine kadar, yazıcılarımız kendine güvenen, dayanıklı ve en yoğun çalışma koşullarında bile sürekli çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bir donanımdan daha fazlasına sahip olan bu yazıcılar özerklik, zeka ve güvenlik sunarak size gönül rahatlığı ve gerçek bir korunma hissi sağlar. Masaüstü yazıcılar kompakt ve kullanımı kolaydır ve işletmenizin düşük ve orta hacimli baskılar için ihtiyacı olan dayanıklılığa sahiptir. Endüstriyel yazıcılar zorlu ortamlar için tasarlandı. Mobil yazıcılar, uygulama noktasında barkod etiketlerini, fişleri ve RFID etiketlerini mobil yazdırarak çalışanların üretkenliğini ve hatasızlığı artırır.  


Zebra Barkod Yazıcılar


Satılan ürünlerin barkodlarını ve etiketlerini düzgün hazırlayabilmek için barkod ve etiket yazıcılar kullanılır. Zebra barkod ve etiket yazıcı da bu amaçla kullanılan pratik bir cihazdır. Marketlerde satılan yiyecek, giyecek, zerzevat ve daha birçok ürün için barkod ve etiket yazdırmada Zebra ürünleri kullanılır. Zebra marka yazıcı kullanarak, ürünlerinizin kasalardan doğru şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Markanın yazıcı modelleri konfeksiyon, market, kozmetik gibi farklı alanlarda kullanıma uygundur. Hızlı işlem yapmayı ürünlerin fiyatlarını, bedenlerini, miktarlarını veya kilolarını düzgünce etiketlemeyi sağlar.

Argox Barkod Yazıcılar


Argox barkod yazıcılar, diğer yazıcılardan farklı olarak yapışkanlı etiketlerden kimlik bileziğine kadar ürünlerinize doğrudan yapıştırılabilen veya doğrudan kullanılan etiketler basmak için üretilen bilgisayar çevre birimleridir. Her barkod yazıcısı aynı değildir, nokta matriks, mürekkep püskürtmeli, lazer ve termal olanlar temel tipleridir. Nokta vuruşlu, mürekkep püskürtmeli ve lazer yöntemleri orta derece baskı kalitesinde barkodlar oluştururken, buna mukabil uzun süreli bakım maliyetlerine sahiptirler, fazlaca malzeme israfı yaratırlar ve en iyi ihtimalle orta düzeyde tarayıcı okunabilirliği sağlayabilirler.

Toshiba Barkod Yazıcılar


Toshiba barkod yazıcılar, bilgisayarın sağladığı desteğe göre çok hızlı bir şekilde etiket basılmasına imkân tanır. Bu yazıcı modelleri, sevkiyattan önce karton etiketi ve UPC formuna sahip perakende ürünlerin etiketlenmesi için çok sık kullanılır.

Godex Barkod Yazıcılar


Kullanım koşullarına göre ve etiketlerin işlevlerine göre uzun süre kullanılmayacak etiketlerin basımında direkt termal baskılı yazıcılar tercih edilir. Direkt termal baskılı Godex barkod yazıcı kullanımı daha kolay olduğu için de pratiklik gerektiren etiketlerde kullanılır. Termal yazıcılar bilet, makbuz, nakliye etiketi, kupon ve isim bileklikleri gibi geçici etiketler için ideal sonuçlar sunarlar. Godex markasının hem ribonlu hem de direkt termal baskılı barkod ve etiket yazıcıları bulunur. Bu yazıcılar ihtiyaçlar doğrultusunda baskı yönteminin değiştirilmesi durumunda ekstra cihaz masrafının önüne geçiyor. Ayrıca Godex barkod yazıcı kurulumu oldukça basit olduğu için kullanıcılara pratiklik sağlayarak zaman kaybını da engeller.

TSC Barkod Yazıcılar


Masaüstü barkod yazıcılar, perakende uygulamaları, ofis içi uygulamaları ve düşük baskı hacimleri olan küçük ölçekli işletmeler için etiket basmak konusunda uygun yazıcılardır. Endüstiryel yazıcıların aksine bu ekonomik TSC barkod yazıcılar masanın üzerine sığacak şekilde dizayn edilmiştir. Masaüstü TSC barkod yazıcılar küçük olmasına rağmen endüstiryel barkod yazıcılar ile aynı baskı kalitesi ve hızları sunmaktadırlar. Haftada 1000 adet veya daha az etiket bastırmak istiyorsanız TSC masaüstü barkod yazıcılar en iyi seçenektir.

Fiş - Etiket Yazıcı


Fiş yazıcılar adı üstünde adisyon fişleri ile normal fişleri basan bir cihaz olduğu için öncelikle en çok restoran ve kafe gibi işletmelerde müşterilerin verdikleri sipariş bilgilerinin alınmasında kullanılır. Cihaz hızlı bir şekilde müşterilerin sipariş bilgilerini yazılı olarak sunar.

İşleyişe çok katkı sağlayan cihazın otomasyon sistemlerinin ayrılmaz parçalarından biri olduğunu da özellikle belirtmemiz gerekir.

Yedek Parça ve Aksesuarlar


Her türlü barkod yazıcının ihtiyacı olan yedek parçaları Kodvera yedek parçalar kategorisinden kolayca bulabilirsiniz. Zebra, Godex, Argox ve birçok popüler barkod yazıcının ihtiyacı olan aksesuar ve yedek parçaları online alışveriş seçeneği ile kolayca satınalabilirsiniz.

.

 Bixolon
argox
zebra
toshiba
honeywell
Datalogic
tscsmc
godex
newland
Aruba
Cisco