Hızlı İletişim

Dünyada en çok tercih edilen barkod yazıcı markası Zebra sağlam dış gövdesi endüstriyel kullanıma imkan verirken üstün yazma kalitesi (203 DPI 300 Dpı 600 DPI) ve hızı ile farklı sektörlerde pek çok firma tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Her sektörün kendi içindeki büyük oyuncularında Zebra ürünlerinin farklı modellerini görmekteyiz. Sağlık sektöründen imalata, parekende sektöründen otomotiv ve ağır sanayi üretimine kadar onlarca farklı sektörde özellikle zebra barkod yazıcılar kullanılır. Zebra barkod yazıcılar kullanıcı dostu arayüzü ile barkod yazıcı ayarlarını kolaylıkla yapabilmenize ve hızlıca devreye almanıza olanak sağlar. Bu sayede işletmede zaman kaybına son verilirken günümüz şartlarında öne çıkan işçilik fayda maliyetlerinin minumuma düşmesini sağlamaktadır.


Satılan ürünlerin barkodlarını ve etiketlerini düzgün hazırlayabilmek için barkod ve etiket yazıcılar kullanılır. Zebra barkod ve etiket yazıcı da bu amaçla kullanılan pratik bir cihazdır. Marketlerde satılan yiyecek, giyecek, zerzevat ve daha birçok ürün için barkod ve etiket yazdırmada Zebra ürünleri kullanılır. Zebra marka yazıcı kullanarak, ürünlerinizin kasalardan doğru şekilde geçmesini sağlayabilirsini

z. Markanın yazıcı modelleri konfeksiyon, market, kozmetik gibi farklı alanlarda kullanıma uygundur. Hızlı işlem yapmayı ürünlerin fiyatlarını, bedenlerini, miktarlarını veya kilolarını düzgünce etiketlemeyi sağlar.

Devamını Oku Gizle
 Bixolon
argox
zebra
toshiba
honeywell
Datalogic
tscsmc
godex
newland
Aruba
Cisco