Hızlı İletişim

Barkod okuyucu ve el terminalleri, günümüzde neredeyse her satıcı işletmelerde sık olarak karşımıza çıkarlar. Restoranlar, süpermarketler ve mağazalar gibi sürekli satış halinde olan işletmeler ürünlerini okutmak için barkod yazıcı ya da el terminalleri kullanarak, ürünleri belirledikleri sistemlerine girerler. Aradığınız barkod okuyucu yada el terminallerini kodvera.com adresinden Argox, Honeywell, Zebra gibi önde gelen markaların ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.


Zebra LS2208 Barkod Okuyucu

75.00 USD
İNDİRİMDE Zebra TC26 Android El Terminali

Zebra TC26 Android El Terminali

800.00 USD750.00 USD

Zebra DS-2208 Barkod Okuyucu

130.00 USD
İNDİRİMDE Honeywell Eda51 El Terminali

Honeywell Eda51 El Terminali

520.00 USD455.00 USD

Zebra DS-2278 Barkod Okuyucu

240.00 USD
İNDİRİMDE Zebra TC210K Mobil El Terminali

Zebra TC210K Mobil El Terminali

625.00 USD575.00 USD

Zebra TC520K Mobil El Bilgisayarı

1100.00 USD

Zebra LI-4278 Barkod Okuyucu

240.00 USD

Zebra DS-7708 Barkod Okuyucu

185.00 USD

Datalogic MGL 3450 Barkod Okuyucu

230.00 USD

El Terminalleri ve barkod okuyucular, ticaret ve lojistik endüstrilerinde yaygın olarak kullanılan cihazlardır. Terminaller, çeşitli ticaret işlemleri için kullanılan cihazlar olup, ödemelerin yapılması, ürünlerin taranması ve stok kontrolü gibi işlemleri gerçekleştirmek için kullanılabilirler. Barkod okuyucular ise, ürünlerin barkodlarını okuyarak veri toplam

ak için kullanılır. Bu cihazlar, verimliliği arttırmak ve hata oranlarını azaltmak için kullanılan önemli araçlardır. Barkod okuyucu ve el terminalleri, günümüzde neredeyse her satıcı işletmelerde sık olarak karşımıza çıkarlar. Restoranlar, süpermarketler ve mağazalar gibi sürekli satış halinde olan işletmeler ürünlerini okutmak için barkod yazıcı ya da el terminalleri kullanarak, ürünleri belirledikleri sistemlerine girerler. Aradığınız barkod okuyucu yada el terminallerini kodvera.com adresinden Argox, Honeywell, Zebra gibi önde gelen markaların ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Günümüzün dijital bağlantılı iş dünyasında başarılı olabilmek için, çalışanlarınıza kendilerine özgü görevleri daha hızlı, akıllıca ve daha iyi bir şekilde tamamlayabilmeleri için doğru araçları temin etmelisiniz. Mobil bilgisayar donanımı ve yazılımı araçlarından oluşan portföyümüz, çalışanlarınızın performanslarını artırmalarına yardımcı olabilir. Çalışanlarınıza tüm kullanım alanları için donanım sağlamak adına çeşitli mobil bilgisayar tasarım formları sunmaktayız - el tipi cihazlardan tabletlere, giyilebilir ürünlerden araca monte bilgisayarlara dek. Kodvera’nın ürün portföyü, ister Windows® ister Android™ işletim sistemleri ile çalışıyor olsun, çalışanlarınızın her vardiyada en iyi performansı sağlamalarına izin veren sağlam, dahili sistemlere sahiptirler. Bir barkod okuyucu seçiyor olabilirsiniz, fakat aslında onun sunduğu okuma yeteneklerine sahip oluyorsunuz. Kirli, hasarlı barkodları okuma, zorlu çalışma ortamlarına dayanıklılık ve günlük yönetimi düzene sokma yeteneği. Kodvera ürün gamındaki okuyucular, sektörlere has zorlu koşulları öngörerek, her barkodu, her yerde, her koşulda okutabilmenizi sağlar.

Devamını Oku Gizle
 Bixolon
argox
zebra
toshiba
honeywell
Datalogic
tscsmc
godex
newland
Aruba
Cisco