Hızlı İletişim

Barkod Yazıcısı Teknik Servis

Barkod yazıcıların teknik servis destek hizmetini öncelikle kendi cari müşterilerimize ücretsiz olarak vermekteyiz. Müşterimiz olmadan teknik destek almak, barkod yazıcılarınızın onarılmasını, tamir edilmesini veya parça değişimlerini yaptırmak için profesyonel bir hizmet almanın en doğru adresi kodvera teknik servis ekibi olacaktır. Lütfen teknik servis için aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşınız.

phone

Teknik Destek

+90 (533) 096 3923

Uzaktan Bağlantı Programları


Barkod Yazıcı Driver


Sıra Program Adı Link
Zebra
1 Zebra Barkod Yazıcı Driver İndir
2 Zebra Etiket Tasarım İndir
Argox
3 Argox Barkod Yazıcı Driver İndir
4 Net Framework Hatası İndir
Godex
5 Godex Barkod Yazıcı Driver İndir
6 Godex GoLabel İndir
Bartender
7 Bartender UL 2016 İndir
Sıra Program Adı Link
Uzaktan Bağlantı Programları
8 Teamwiever İndir
9 Anydesk İndir
10 Alpemix İndir
Winrar
11 Winrar32bit İndir
12 Winrar64bit İndir
Diğer Yazıcı Sürücüleri
13 Datamax-Oniel Driver. İndir
14 Honeywell Driver İndir
15 Toshiba Tec Driver İndir
16 TSC Driver İndir
17 Cab Driver İndir

İşleriniz Aksamasın!


Kodvera olarak; Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama (OT/VT) alanında; satış öncesi danışmanlık, teknik servis hizmetleri, atölye hizmeti, ülke çapında tüm müşterilerine yerinde ve uzaktan destek hizmetleri, parça dahil veya hariç bakım anlaşması ve destek paketleri gibi çözümlerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Sunmuş olduğumuz servis paketlerinin yanında,

Satış öncesi projelendirme hizmetleri; uygun donanım ve sarf malzemelerinin belirlenme süreci, test süreçlerinin yönetilmesi gibi konularda satınalma öncesi tüm süreçlerde firmamızdan ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz. 

Uzaktan destek, telefonla destek ve yerinde destek hizmetlerimizle, süreçlerinizin aksamaması için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Arzu ederseniz cihazınızı kargo ile bize gönderebilir veya yerinde servis hizmeti alarak cihazların çalışma ortamında onarılmasını talep edebilirsiniz.

Koruyucu bakım anlaşması hizmetlerimizle, arızaların önceden giderilmesi, envanterinizin düzenli bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını yetkin teknik ekibimizle sağlayabilirsiniz. 

Müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz “Satış Öncesi Danışmanlık Hizmetleri” ile kablosuz ağ alt yapısı (Switch,Router ve Access Point) yatırımları başta olmak üzere, “Kurumsal Mobilite” tabanlı el terminali yatırımlarınızdaki başarınızı şansa bırakmamanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Tüm Bilgiler E-Postanızda!


Teknik servisimizde işlem gören tüm cihazların seri numarası ve modeli, onarım öncesi arıza tespit işlemleri, onarım işlemleri, kullanılan yedek parçalar kayıt altına alınır ve onarım onay formu e-posta ile tarafınıza paylaşılır. Müşterilerimiz bu formda cihazlarının arızasını , değişecek parçaları ve onarım maliyetlerini açıkça görebilir, arızalı cihazlarına ne işlemler yapıldığını şeffaf bir şekilde takip edebilirler. İşlem kayıtlarınızla ilgili tüm raporlar müşterilerimizin talepleri doğrultusunda paylaşılabilir. Bakım zamanlarının planlanması, yedek parça takibi, marka model istatistikleri, e posta bildirimleri gibi hizmetlerin tamamı, Kodvera teknik servis birimimiz tarafından standart olarak sağlanır.

 Bixolon
argox
zebra
toshiba
honeywell
Datalogic
tscsmc
godex
newland
Aruba
Cisco