Hızlı İletişim

45mm x 200 metre Orta Yıkama Etiketi (OEKO TEX CLASS BELGELİ)

45mm x 200 metre Orta Yıkama Etiketi (OEKO TEX CLASS BELGELİ) resimi45mm x 200 metre Orta Yıkama Etiketi (OEKO TEX CLASS BELGELİ) resimi45mm x 200 metre Orta Yıkama Etiketi (OEKO TEX CLASS BELGELİ) resimi
45mm x 200 metre Orta Yıkama Etiketi (OEKO TEX CLASS BELGELİ)
Hızlı İletişim
Whatsapp ile Sipariş

45mm x 200 metre Orta Yıkama Etiketi (OEKO TEX CLASS BELGELİ)

5,0
(1165 görüntülenme)

Ekoteks Belgeli orta yıkama japon akmaz, hafif yıkama japon akmaza göre ısıya ve yıkamaya daha dayanıklı bir japon akmaz çeşididir. Ağır yıkamaya, taşlamaya ve kimyasallara karşı dayanıklı değildir. Ekoteks Belgeli orta yıkama japon akmazlar yıkamada 60° sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Zebra, Toshiba ve Argox gibi barkod yazıcılarda baskıya uygun olması için üzerinde özel kaplaması bulunmaktadır. Resin ribon ile baskı alınır. Farklı genişlik ölçüleri ve yıkama koşullarınıza göre sitemizde arama bölümünden seçim yapıp sepetinize ekleyebilir veya özel imalat için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

6.63 USD + KDV
126.35 TL + KDV 136.46 TL KDV Dahil
Ürün Kodu : OEKO-045
Renk Beyaz
Yapısı Kaplamalı naylon tafta
Kaplaması İki tarafı kaplamalı
Baskı Yüzeyi Serigrafi, rotatif, sıcak baskı, termal
Yıkama Dayanımı 60° kuru temizleme
Detaylar Triko, penye, abiye gibi orta yıkamaya giren giysilerdeki yıkama talimatlarının basıldığı etiketlik kumaş. Barkod yazıcılarda baskıya uygun olması için üzerinde özel kaplaması bulunmaktadır.

 Bixolon
argox
zebra
toshiba
honeywell
Datalogic
tscsmc
godex
newland
Aruba
Cisco