Hızlı İletişim

25mm x 200 metre Hafif Yıkama Etiketi

İNDİRİMDE !
25mm x 200 metre Hafif Yıkama Etiketi resimi25mm x 200 metre Hafif Yıkama Etiketi resimi25mm x 200 metre Hafif Yıkama Etiketi resimi
25mm x 200 metre Hafif Yıkama Etiketi
Hızlı İletişim
Whatsapp ile Sipariş

25mm x 200 metre Hafif Yıkama Etiketi

5,0
(688 görüntülenme)

Hafif yıkama japon akmaz, triko, penye gibi hafif yıkamaya giren giysilerde ve kuru temizlemeye giren abiye, takım elbise gibi ürünlerdeki yıkama talimatlarının basıldığı etiketlik kumaştır. 30° - 40° ısıya dayanıklıdır. Barkod yazıcılarda baskıya uygun olması için üzerinde özel polyester kaplaması bulunmaktadır ve aynı zamanda çift taraflı naylon tafta olarak da bilinir. Yıkama talimatı ve beden ölçüleri gibi bilgileri özel tekstil ribonları veya resin ribon ile barkod yazıcılarda (Zebra, Toshiba, Argox vb) baskı alınır. Hafif yıkama japon akmazlarda çift taraflı baskı alınabilmektedir. Farklı genişlik ölçüleri ve yıkama koşullarınıza göre sitemizde arama bölümünden seçim yapıp sepetinize ekleyebilir veya özel imalat için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

3.08 USD2.42 USD + KDV
46.23 TL + KDV 49.93 TL KDV Dahil
Ürün Kodu : 00001
Renk Beyaz
Yapısı Kaplamalı naylon tafta
Kaplaması İki tarafı kaplamalı
Baskı Yüzeyi Serigrafi, rotatif, sıcak baskı, termal
Yıkama Dayanımı 40° kuru temizleme
Detaylar Triko, penye, abiye gibi hafif yıkamaya giren giysilerdeki yıkama talimatlarının basıldığı etiketlik kumaş. Barkod yazıcılarda baskıya uygun olması için üzerinde özel kaplaması bulunmaktadır.

 Bixolon
argox
zebra
toshiba
honeywell
Datalogic
tscsmc
godex
newland
Aruba
Cisco