Hızlı İletişim

20mm x 175 metre Ağır Yıkama Etiketi (OEKO TEX CLASS BELGELİ)

20mm x 175 metre Ağır Yıkama Etiketi (OEKO TEX CLASS BELGELİ) resimi20mm x 175 metre Ağır Yıkama Etiketi (OEKO TEX CLASS BELGELİ) resimi20mm x 175 metre Ağır Yıkama Etiketi (OEKO TEX CLASS BELGELİ) resimi
20mm x 175 metre Ağır Yıkama Etiketi (OEKO TEX CLASS BELGELİ)
Hızlı İletişim
Whatsapp ile Sipariş

20mm x 175 metre Ağır Yıkama Etiketi (OEKO TEX CLASS BELGELİ)

5,0
(1942 görüntülenme)

Ekoteks Belgeli Ağır Yıkama Japon Akmaz, 90° yüksek ısıya dayanıklı, blue jean gibi ağır yıkamalara giren giysilerde kullanılan yıkama talimatlarıdır. Taşlama ve kimyasallara dayanıklıdır. Zebra, Toshiba ve Argox gibi barkod yazıcılarda baskıya uygun olması için üzerinde özel kaplaması bulunmaktadır ve çift taraflı olarak resin ribon ile baskı alınabilir. Farklı genişlik ölçüleri ve yıkama koşullarınıza göre sitemizde arama bölümünden seçim yapıp sepetinize ekleyebilir veya özel imalat için satış temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

3.59 USD + KDV
68.58 TL + KDV 74.07 TL KDV Dahil
Ürün Kodu : OEKO-00020
Renk Beyaz
Yapısı 100% polyester kumaş
Kaplaması İki tarafı kaplamalı
Baskı Yüzeyi Termal transfer iki tarafı basılabilir
Yıkama Dayanımı 80° kuru temizleme, ağır yıkama
Detaylar Giysilerdeki yıkama talimatlarının basıldığı etiketlik kumaş, Barkod yazıcılarda baskıya uygun olması için üzerinde özel polyamid kaplama vardır. Ağır yıkamaya giren giysiler için uygundur. Özellikle blue Jean, kotluk kumaş çalışan üreticiler talep eder.

 Bixolon
argox
zebra
toshiba
honeywell
Datalogic
tscsmc
godex
newland
Aruba
Cisco